Fethiye Oto Erkan

Motor onarımı,alt takım onarımı,fren sistemleri,hava filtresi değişimi,periyodik bakım gibi hizmetleri yetkili servisimizde bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Motor Onarımı

Bakımı yapılmayan veya kötü kullanıma maruz motorlar araç için büyük sıkıntılar oluşturabileceği gibi kazalara sebebiyet verebilecek ölçüde arızalar çıkabilmektedir.

Alt Takım Onarımı

Araç önce lift yardımı ile havaya kaldırılır. Daha sonra aracın alt takımını oluşturan tüm parçalar uzman ekip tarafından kontrol edilerek aracın son durumu hakkında detaylı bir rapor çıkartılır.

Fren Sistemleri

Güvenli bir sürüş için araçta bulunan önemli donanımlardan biri olan fren sistemi aracın hızını azaltan ve gerektiğinde durmasını sağlayan bir sürüş kontrol sistemidir. Araçların kaza yapmasını engelleyecek en önemli hususlardan biri olduğu için fren sisteminden çok yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık beklenmektedir.

Hava Filtresi Değişimi

Hava filtresi değişmezse segmanların erken aşınır. motor ömrün azalır,araç çekişten düşer,yakıt artar.Performans hissedilir derecede düşer.

Yol Yardım

Fethiye’nin tamamına yol yardım servisimiz vardır.

Periyodik Bakım

Sürücü ve yolcu sağlığı açısından periyodik bakım çok önemlidir. Belli süre zarfında doğal olarak eskiyen, işlevini doğru şekilde yerine getiremeyen parçaların ve işlevlerin kontrol edilmesi, gerektiğinde yenileri ile değiştirilmesi, aracın ayar ve kontrollerinin yapılması işlemine periyodik bakım deniyor.